BENİM YOLUM AKADEMİ PLATFORMU NEDİR?

Benim Yolum Akademi Platformu; kişisel gelişim uzmanlarının,  hayatınızı etkileyen konularda hazırladıkları videolarının olduğu Online Eğitim Platformu’dur. Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde mevcut uzmanlarımızın videolarını satın alabilir, dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

İzlediğiniz videolar; bu işe yıllarını vermiş, alanının en iyi uzmanları tarafından hazırlanmış öz bilgiler ve hayatınızda istediğiniz dönüşümü sağlamanız için uygulayabileceğiniz egzersizler içerir.
Hayatta başımıza gelenleri biz belirleyemeyiz ama onlara vereceğimiz tepki tamamen bizim elimizde. Başımıza gelenlerle nasıl başa çıktığımız, hayatımızı belirliyor aslında. Aynı deneyimi yaşayan beş farklı kişi, farklı tepkiler ve davranış biçimleri gösterebiliyor ve beşi de farklı yollara gidebiliyor. Kendimiz için en iyi yolu belirlemek amacıyla Benim Yolum Akademi’deyiz. Kendimizi daha iyi tanır, farkındalıklarımızı artırır, olumlu değişimleri sağlar ve kendimizi sevmeye başlarsak, bizi kimse tutamaz.
Hayatınızı değiştirmek için önce kendinizi, düşünce şeklinizi ve kalıplarınızı sorgulamanız ve değiştirmeniz gerekiyor. Siz değişince, hayatınız, tüm ilişkileriniz ve geleceğiniz değişiyor. Değişim küçük adımlarla olur. Benim Yolum Akademi’de, hayatınızın size dokunan alanlarda, ilişkilerinizde,kendinizle ilişkinizde, anne babalığınızda, kariyerinizde, sağlığınızda ve ruhsallığınızda yapacağınız ufak egzersizlerle hayatınızı değiştirmenizi, mutluluğunuza bir adım daha yaklaşmanızı hedefliyoruz. Bilmek değil, uygulamaktır değişiklik yaratan. Her şeyi biliyoruz ama bildiklerimizi hayatımıza uygulama kısmına gelince takılıyoruz. Bu platformu, sizin dönüşümünüzü kolaylaştırmak, en iyi halinize ulaşmanıza destek olmak için kurduk. Hayatınızı değiştirmeye ve daha mutlu olmaya niyet ettiyseniz, doğru adrestesiniz demektir.,
Herkes aynı şeyleri istiyor ve aynı yöne doğru yürüyorsa, siz yönünüzü değiştirin. Sıradan olmayın. Hayatta herkes farklı doğar ama ne yazık ki hepimizi aynı kalıba sokmaya çalışan bir eğitim sistemimiz ve kültürümüz var. Hepimizin aklında; iyi eğitim, başarılı bir kariyer ya da iyi hayat şöyle olur şeklinde kalıplaşmış bir resim var. Önce bu kalıplardan kurtulmamız gerekiyor. Tek bir iyi hayat, tek bir başarı modeli yok. Toplumun, ailenin, eğitim sisteminin bizlere yerleştirdiği kalıpları sorgulamaz ve değiştirmezsek, hayatımızı değiştiremeyiz. Farkınızı ve yaratacağınız değeri keşfedin. Kendi değerinizi fark edin ve kimsenin sizi değersiz hissettirmesine izin vermeyin.
Umarım uzmanlarımızın modüllerinde sizlere verdiği  egzersizleri hayatınızda uygular ve kendi en iyi versiyonunuza adım adım yaklaşırsınız. Kendinle, güçsüzlüklerinle yüzleşmek, kalıplarını fark etmek ve değiştirmek bazen zor olabilir, ama unutmayın ki her zorluğun arkasında ferahlık var. İlk etapta zor gelen şeyler zamanla ve siz fark etmeden, alışkanlığa dönüşecek. Hayatınızdaki farklılıkları en iyi siz gözlemlersiniz. Yukarıda bahsettiğim alanlarda yaşadığınız değişimleri not edin, bizimle paylaşın, unutmayın sizin geçtiğiniz yollardan henüz geçmemiş insanların sizin yaşadıklarınızı duymaya ve belki de hayatlarına uygulamaya ihtiyacı var. Benim Yolum Akademi; Facebook, Instagram ve Youtube kanallarını takip edin. Burada tıpkı sizin gibi, hayatlarını olumlu yönde değiştirme çabasında olan bir aile olduğu unutmayın. Bu aileyi zaman zaman dijital dünya dışında da bir araya getirmeyi planlıyoruz. Birbirinizden güç alabileceğiniz, sizinle aynı yolda olan insanlarla tanışabileceğiniz, bir araya gelebileceğiniz organizasyonlarımızı takip edin.
Herkese açık videolarımız size yeterli gelmiyorsa, ücretli videolarımızdan faydalanın, eğer bu da yeterli gelmediyse senelik üyelik alıp, yeni çıkan mevcut ücretli videolarımıza daha avantajlı bir şekilde ulaşın. Eğer fayda sağladığını görüyorsanız, ücretsiz videolarımızı arkadaşlarınızla paylaşın.
Size en uygun gelen metodu belirleyin ve istediğiniz geleceği adım adım şekillendirin.
Benim Yolum Akademi’ye katılmak; kendinize yapacağınız en büyük iyilik olabilir. Önce biz iyi olalım ki, güzellikler dalga dalga tüm topluma yayılsın. Unutmayın, kendisine faydası olmayan insanın, hiç kimseye faydası olmaz.
Gelin birlikte büyüyelim!