Uzmanların seçtiği konularda kendini geliştirmek ve uzmanların verdiği egzersizleri hayatına uygulayarak kendinde transformasyon yaratamak için izlemelisin.

Kendini geliştirmek, içsel dünyasında, hayata bakışında ve davranışlarında değişim yaratmak isteyen herkes için.
Sayfaya kayıt yap, önceden kayıt yaptırdıysan giriş yap, uzmanın fotoğrafına tıkla, “Sepete Ekle” butonunu tıkla, “Sepete Git” butonuna tıkla, ödeme sayfasına gidip, kredi kartınla ödeme yap veya belirtilen hesaba havale/EFT yap
Bazı uzmanlarla hayatınızı etkileyecek önemli konuları seçip, sizlere öz bilgiler ve egzersizler veren videolar serisi hazırladık, bu videolar ücretli. Ücretli videoları satın almadan önce uzmanın videolarla ilgili bilgi verdiği Benim Yolum Akademi kurucusu Esra Turam’la sohbet ettiği ücretsiz videoyu izleyebilirsiniz. Bazı uzmanlarla ise sadece tek bir videoda genel bir sohbet ettik, bu videolardan ücretsiz faydalanabilirsiniz.
Bazı uzmanlarla ise sadece tek bir videoda genel bir sohbet ettik, bu videolardan ücretsiz faydalanabilirsiniz. Amacımız hiç para ödemeden bu videolardaki içeriklerle kendinizi geliştirmeniz.
Hayır, bu videolar daha önce çekildi, banttan yayınlandığı için videoları istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Uzmanın fotoğrafına tıklayınca, Eğitim Özellikleri kısmında kaç video olduğunu görebilirsiniz.

Ücretli videoların bir tanesinin süresi 5-15 dakika arasında değişir. Amacımız, bu konuyu mümkün mertebe en kısa sürede, en efektif şekilde size aktarmaktır.

Hayır, bir kez satın aldığınız videoyu istediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

Hayır,ücretli videoları hediye edemezsiniz, ücretli videoların izinsiz paylaşılması yasaktır, yapanların hakkında yasal işlem yapılacaktır.
Ücretsiz videoların tümü Benim Yolum Akademi Youtube hesabında yer alıyor, oradan istediğiniz kişlerle paylaşabilirsiniz.

mail@benimyolumakademi.com e-posta adresine e-posta atabilirsiniz.